دوره مستری ری اکت

ضبط دوره کامل شده

قطعا در حال حاضر که دارید توضیحات این  دوره رو میخونید اسم ری اکت بار ها و بار ها به گوشتون خورده و اگه  تحقیق کرده باشید می دونید که توسعه دهنده ری اکت  یکی از پر درخواست ترین عناوین شغلی در داخل و خارج از ایران رو داره.

چرا باید ری اکت رو یاد بگیریم؟

ببینید شما با یادگیری html و css یاد میگیرید که چطور ظاهر یک سایت رو طراحی کنید. ولی نمی تونید باهاشون وبسایتتون رو تعاملی کنید. برای تعاملی کردن وبسایتتون نیاز به یادگیری دو مورد دارید. یکی اینکه زبان جاوااسکریپت رو یاد بگیرید و اون یکی اینه که آبجکت هایی که از قبل برای مرورگر تعریف شده رو بلد باشید. که من این دو مورد رو در دوره مستری جاوااسکریپت و دوره جاوااسکریپت در مرورگر بهتون یاد دادم.

ولی قضیه از این قراره که اگه بخوایم یک سینگل پیج اپلیکیشن ( یعنی سایتی که عملکردی مشابه یک اپلیکیشن مبایلی داره ) رو با جاوااسکریپت خام طراحی کنیم ، در عمل غیر ممکنه و در نهایت به یک سری کد هایی که قابلیت توسعه و نگهداری نداره می رسیم.

برای همینه که  شما به عنوان یک توسعه دهنده فرانت اند پس از یادگیری زبان جاوااسکریپت ،  قطعا برای ادامه مسیر ملزم به یادگیری یکی از کتابخانه های طراحی سینگل پیج اپلیکیشن می باشید.

ری اکت  یکی از بهینه ترین کتابخانه های جاوااسکریپت برای طراحی سینگل پیج اپلیکیشن هست که در سال 2011 توسط کمپانی فیسبوک منتشر شد. تیم توسعه دهنده ری اکت در طی این سال ها تغییرات و اصلاحات بسیاری را بر روی امکانات آن ارائه داده اند که همین مسئله، توسعه دهندگان تازه کار رو برای یادگیری ری اکت دچار سردرگمی می کنه.

در این دوره مثل سایر دوره های نئون، تمامی مباحث از صفر مطلق به شما آموزش داده میشه. چارت این دوره به گونه ای تنظیم شده که تمامی تغییراتی که ری اکت طی این سال ها دستخوش آن شده ، با زبانی ساده و روندی تدریجی به شما آموزش داده بشه. به گونه ای که پس از یادگیری و تمرین این دوره، تجربه یک توسعه دهنده با چند سال سابقه رو به دست میارید.

برای آشنایی بیشتر با این دوره، حتما و حتما چند قسمت ابتداییش رو نگاه کنید.

 • ۴۷ قسمت ۷ ساعت و ۲۶ دقیقه
 • محمد سیدآقایی

  قدرتمند ترین چیز توی زندگی یادگیریه .هر چیزی که لازمه رو یاد بگیر تا هر جور که دوست داری زندگی کنی . اینجا تنها چیزی که نیاز داری یه کامپیوتر و یه خرده علاقه به یادگیری و شاید یه فنجون قهوست . من هم توی این راه بهت کمک میکنم تا هر روز بیشتر عاشق برنامه نویسی بشی

  برای ایجاد گفتگو ابتدا وارد سایت شوید
  مهدوی ۹ مهر ۰۰

  نوع آموزش

  ااقا این دوره پروژه محور هست؟

  بله مباحث در قالب دو پروژه اموزشی ارائه میشه

  arsalan nury ۱۷ مهر ۰۰

  زمان دوره

  سلام خوبین ؟ من دیگه عادت کردم به دوره های شما تا اینجا که باید ری اکت یادبگیرم هم دوره های شمارو دیدم اما الان این دوره تایمش کم نیست؟؟ یعنی تمام مباحثثث توش هست؟ هرچیزی که باید به عنوان یه فرانت اند دولوپر بدونیم؟ نمیخوام سبک تدریس شمارو از دست بدم

  سلام. در نئون صرفه جویی در زمان شما یکی از اصل هایی هست که همیشه رعایت میشه. چند قسمت ابتدایی این دوره رو ببینید متوجه میشید

  هم اکنون به دیگر دانشجویان این دوره بپیوندید
  ابتدا باید در سایت ثبت نام/ورود کنید